FALLES 2021

Pego a 3 de març de 2021.

Estimats alumnes, mares, pares i familiars,

com tots sabeu, la nostra escola segueix habitualment el mateix calendari escolar que la resta de centres educatius de primària i secundaria del poble, atenent també a les festes establertes pel Consell Escolar Municipal. D’aquesta forma, en el nostre calendari escolar teníem marcat com a dies festius els dies 17, 18 i 19 de març per la celebració de les falles. Volem informar-vos que de forma excepcional, i donat que no hi ha programada cap celebració per aquesta raó, la nostra escola estarà oberta amb total normalitat durant els dies 17 i 18. Evidentment el dia 19 serà festiu al ser festa a nivell autonòmic. Per tant,

les classes del dimecres 17 i dijous 18 de març es desenvoluparan amb total normalitat.

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s